Spotkanie dla kobiet z cyklu
Czerwona Szpilka w mieście

Po krótkiej przerwie Czerwona Szpilka znów pojawi się w Krakowie! Zapraszamy na spotkanie dla kobiet, podczas którego nawiążesz wartościowe biznesowe kontakty, wysłuchasz merytorycznych wykładów oraz spędzisz rewelacyjne popołudnie.

Tematem przewodnim spotkania będzie
„Weź szczęście w swoje ręce”

 • zastanawiasz się, dlaczego jednym ludziom „dopisuje szczęście”, a innym ciągle „wiatr wieje w oczy”?
 • myślisz, że szczęście uśmiecha się tylko do wybranych?
 • uważasz, że masz w życiu pod górę?
 • chciałabyś by los częściej uśmiechał się właśnie do Ciebie
 • marzysz o sukcesie w życiu zawodowym i prywatnym?

Podczas spotkania dowiesz się:

 • jak wykorzystując odpowiednie techniki, zacząć „przyciągać” do siebie więcej szczęśliwych okoliczności i ludzi
 • czym jest „osobisty poziom szczęścia”
 • czym naprawdę jest lęk przed porażką
 • jak wielka jest siła naszych przekonań i jaki mają wpływ na nasze życie prywatne i karierę zawodową

Wysłuchaj, co prowadząca, Renata Frączkiewicz-Krzal, chce Ci powiedzieć na temat tego spotkania:

 

LOKALIZACJA:
KRAKÓW
Q Hotel Plus
ul. Wygrana 6

TYP SPOTKANIA:
CZERWONA SZPILKA
W MIEŚCIE

DATA I GODZINA:
15.11.2016 | 16:30-21:30

BILETY:
ZAREZERWUJ MIEJSCE

Na spotkaniu czeka Cię również …

„Kobieta i Jej Pies?”

Dlaczego wybierając torebkę poświęcamy na to długie dni, a decydując się na psa znajdujemy pierwszą z brzegu hodowlę z ogłoszenia, dzwonimy i już za kilka godzin mamy w domu wymarzonego yorka?

W przypadku torebki wybieramy starannie odcień, fason, krój, sprawdzamy markę oraz ilość kieszeni, pytamy o zadanie przyjaciółkę… a przecież to decyzja o przygarnięciu psa jest tym odpowiedzialnym wyborem, do którego należy się odpowiednio przygotować. W końcu przyjaciel zamieszka z nami na lata i nie raz będzie naszym najlepszym towarzyszem.

O tym, skąd wziąć psa, czym kierować się przy wyborze rasy, o typowych psich nawykach i najczęściej popełnianych błędach, opowie dyplomowany behawiorysta zwierząt COAPE – Eliza Dołżańska-Pietrzak, która prowadzi liczne szkolenia i warsztaty z zakresu opieki nad zwierzętami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych w całej Polsce.

„Radość tworzenia”

Bez względu na to co robisz na co dzień, bez względu na to jak bardzo niezwyczajne lub zwyczajne są twoje pasje, każdą umiejętność możesz przekuć w oręż do walki o twoje miejsce w świecie. Wystarczy, że zaangażujesz do tego ciało, umysł i serceJ Jak to zrobić? Dobre pytanie.

W znalezieniu odpowiedzi na pewno pomoże spotkanie z kimś, kto już to zrobił. Dlatego warto posłuchać co na ten temat ma do powiedzenia Izabela Jagosz – autorka, knittdesignerka La Gosh My Passion, trenerka i menadżer w międzynarodowej korporacji.

„Jak być zdrową, szczupłą i piękną”

Temat zdrowego stylu życia przewija się właściwie wszędzie. Czytamy o tym w prasie i wysłuchujemy naszych znajomych chwalących się wprowadzonymi zmianami. Ludzie komplikują sobie życie, przeczesują internet, liczą, ważą, mierzą, zaglądają w tabele wartości odżywczych. Ale czy tak musi być?  Zdrowie, lepsze samopoczucie oraz spadek wagi to nie jest proces trudny i wymagający. Wystarczy zastosować się do kilku prostych zasad, dzięki którym odzyskamy energię i piękny wygląd. Dlatego jeśli do tej pory brakowało Ci chęci do pracy nad swoim zdrowiem, to moje rady powinny Ci w tym pomóc.

PRELEGENTKI:

Renata Frączkiewicz-Krzal

Dużą część życia zawodowego poświęciłam poszukiwaniu swojego „miejsca na ziemi”. Po drodze dwukrotnie „popełniłam” podyplomowe studia menadżerskie MBA i liczne szkolenia „około brzegowe”, a moje życiowe cele miały charakter wyłącznie zawodowy – kolejny awans i kolejny.

Uczestnicząc w korporacyjnym wyścigu szczurów nieświadomie poddałam się mitowi z cyklu: „będę szczęśliwa gdy tylko osiągnę…”

Dzisiaj noszę w sobie trzy prawdy:

Po pierwsze: perfekcja to największa bujda na resorach! Ambicja – TAK!, ale uważaj na przesadne dążenie do perfekcji.
Po drugie: cel jest ważny, ale to podróż do celu nas wzbogaca.
Po trzecie: każdy posiada wszelkie zasoby niezbędne by osiągać swoje cele i realizować marzenia. Nie każdy potrafi z tych zasobów korzystać.

 

Eliza Dołżańska-Pietrzak

Eliza Dołżańska-Pietrzak jest behawiorystą, trenerem oraz wykładowcą specjalizującym się w terapii zaburzeń zachowań zwierząt towarzyszących. Jest również członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers oraz posiada certyfikat DipCABT. Jako ekspert prowadziła prelekcje i zajęcia o czworonogach między innymi dla Nestlé Purina, Czerwonej Szpilki, Universal Pictures, Stowarzyszenia MENSA POLSKA i Fundacji VIVA! Jest twórczynią projektu Dobry Zwierz i właścicielką firmy o tej samej nazwie.

Eliza swoją wiedzę zdobywała i trenowała u najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, między innymi u Petera Nevillea, Andrzeja Kłosińskiego, Grishy Stuart, Raili Halme, Jima Crosbyego. Ukończyła również kurs trenerski pod okiem Jacka Gałuszki z Wesołej Łapki. Dzięki wielu warsztatom i wykładom posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i narzędzi do tego, aby pomóc każdemu psu i kotu oraz ich opiekunom żyć w zgodzie pod jednym dachem. W swojej pracy wykorzystuje pozytywne metody szkolenia oraz elementy Behaviour Adjustment Training i dog-oriented. Jej pasją jest terapia agresji u psów z wykorzystaniem mowy ciała oraz teoria dominacji.

Od wielu lat prowadzi dom tymczasowy dla potrzebujących zwierząt współpracując z wieloma fundacjami i stowarzyszeniami.  Od 8 lat jest przewodnikiem golden retrieverki Indi, która nie tylko towarzyszy Jej podczas każdego wykładu, ale również pomaga w terapii agresji u psów, ucząc je zasad psiego dobrego wychowania. Indi uczestniczy także w zajęciach dla dzieci, podczas których maluchy poznają psi język oraz zasady bezpiecznej zabawy z czworonogami.

Prywatnie Eliza jest członkiem elitarnego Stowarzyszenia MENSA Polska oraz wieloletnią wegetarianką, która wolnych chwilach uczy matematyki i tańczy West Coast Swing oraz Disco fox.

 

Izabela Jagosz

Mówią o niej, że jest kobietą renesansu.

Posiada wiele umiejętności i zainteresowań. Nie boi się wyzwań. Ciągły ruch i zmiana motywują ją do działania. Pisze, śpiewa, szkoli, dzierga i projektuje, a na co dzień pracuje na stanowisku managera w międzynarodowej korporacji.
Swoją zawodową karierę zaczynała jako dziennikarz-prezenter w lokalnej rozgłośni radiowej (tworzyła ją od podstaw z grupą dobrych znajomych). Równolegle pisała felietony, wywiady, wiersze i teksty piosenek. Naturalny dar od Boga, którym jest umiejętność mówienia przed każdym audytorium wykorzystała tworząc agencję reklamowo-eventową. Pracowała dla firm z branży motoryzacyjnej, kosmetycznej, budowlanej i piwowarskiej. Organizowała i prowadziła zarówno wielkie koncerty, jak i małe, kameralne imprezy.

17 lat temu nawiązała współpracę z jedną z wiodących w Polsce firm branży MLM. Wtedy też zaczęła się jej miłość do sprzedaży bezpośredniej, która trwa do dziś. Na początku tej drogi – „w polu”, i niejako „na żywym organizmie” (w tamtych czasach szkoły trenerów zaczęły się dopiero w Polsce pojawiać) – uczyła się trudnej sztuki bycia trenerem. Jej specjalnością były i do dziś pozostały wystąpienia publiczne.

Życiowe zawirowania rzucały ją w różne miejsca, stawiając na jej drodze różnych ludzi. Jedną z takich osób była Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi, która po przeczytaniu próbki tekstu powiedziała „musisz poznać moją matkę i pisać, pisać, pisać”. Tak postała debiutancka powieść „Uczulona na wino”, w której o sprawach ważnych, czasami bolesnych, o blaskach i cieniach życia zwyczajnej czterdziestolatki opowiedziała lekkim, dowcipnym językiem sprawiającym, że tę książkę się po prostu dobrze czyta. Zachęcona jej odbiorem przez czytelniczki i czytelników nie tylko z Polski, ale i z najdalszych zakątków świata, pisze kolejną historię pod roboczym tytułem „Buty na stole”.

 

Karolina Grabias

 • dietetyk kliniczny
 • specjalista ds. odżywiania i suplementacji
 • psychodietetyk
 • blogerka

W swojej pracy kieruje się ideą, że odpowiednia dieta to podstawa zdrowego trybu życia. Zależy mi na tym, aby każdy był świadom tego, jak żywność wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie uznaję gotowych diet i uniwersalnych jadłospisów. Każdy przypadek jest indywidualny i wymaga odpowiedniego podejścia oraz rozmowy. Moi podopieczni dostają zindywidualizowane zalecenia, dzięki którym uczą się, jak prawidłowo się odżywiać. W swojej pracy podkreślam, że stopniowa i systematyczna praca to klucz do sukcesu, dlatego zmiana nawyków żywieniowych to proces systematyczny, ale i długoterminowy.

Owocem mojej wiedzy jest jej blog Całkiem zdrowo, gdzie pokazuję, jak zdrowo się odżywiać i podejmuje walkę z wszechobecną chemią znajdującą się w produktach spożywczych.

AGENDA SPOTKANIA:

16:30 – Rejestracja uczestników
17:00 – „red hour”, czyli czas na networking prowadzony przez Dorotę Mastalską z Areny Biznesu. Zapraszamy osoby, które chcą poznać „Złote zasady networkingu”. Pamiętaj zabrać wizytówki!
18:00 – szkolenie Renaty Frączkiewicz-Krzal „Weź szczęście w swoje ręce”
19:30 – przerwa
19:50 – panel „Biznes z pasją”, czyli Izabela Jagosz i jej „Radość tworzenia”
20:20 – wykład Elizy Dołżańskiej-Pietrzak „Kobieta i Jej Pies?”
20:50 – wykład Karoliny Grabias „Jak być zdrową, szczupłą i piękną”
21:10-21:30 – zakończenie spotkania oraz niespodzianki od partnerów

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Q Hotel Plus, Kraków, ul. Wygrana 6

ładowanie mapy - proszę czekać...

Q Hotel Plus, Kraków, ul. Wygrana 6 50.046824, 19.931132

 

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE TEGO WYDARZENIA?

Imię

Adres email

Treść wiadomości

Akceptuję postanowienia regulaminu oraz polityki prywatności strony.

Udowodnij, że nie jesteś robotem wysyłającym spam*:

 

Podczas tego spotkania otrzymasz konkretne narzędzia
i poznasz sprawdzone metody i techniki na to,
by pracować nad swoimi przekonaniami,
które niejednokrotnie blokowały Cię w wielu sferach życia.

 

BILETY:

bilety-wyprzedane

PARTNERZY WYDARZENIA:

 blue-nature arena-biznesu  Fotograf Nowelski, Kraków superkreatywne BONA DEA Medycyna Botoks Urologia i Ginekologia Estetyczna Kraków Bellfama - atelier krawieckie w Krakowie. mamo-dzialaj OnlyHer Bielizna i Brafitting  Glamour Vectus New York train-with-brain mary-kay Masz marzenia? Walcz! - Renata Frączkiewicz-Krzal - trener rozwoju osobistego  nun-mi consensus-med 

Ottaviano - Dominika Młyńczak

PATRONI MEDIALNI:

 ty-i-biznes Lounge Magazyn | moda, kultura, lifestyle

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT