Odkryj nowy wymiar spotkań z Czerwoną Szpilką!

CZERWONA SZPILKA NA LUZIE

17.09.2017 | WROCŁAW
KUP BILET DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Prezentujemy zupełnie nowy wymiar spotkań z Czerwoną Szpilką.
Opuszczamy salę konferencyjną i przenosimy się na pokład największego statku pasażerskiego na wodach śródlądowych w Polsce!

CO NA CIEBIE CZEKA PODCZAS TEGO SPOTKANIA?

REJS STATKIEM

Całe spotkanie będzie odbywać się na pokładzie luksusowego największego statku pasażerskiego, pływającego na wodach śródlądowych w Polsce! W przyjaznej, luźnej atmosferze poznasz fantastyczne kobiety, które tak jak Ty są ambitne i głodne sukcesu. Zrelaksujesz się i zdystansujesz od codzienności.

NETWORKING

Biznes to relacje. Podczas Czerwonej Szpilki na luzie doświadczysz atmosfery, która pozwoli Ci skupić się na poznaniu nowych osób, porozmawianiu na wiele różnych tematów – również pozabiznesowych – dzięki czemu znacznie poszerzysz grono swoich znajomych. A jak wiadomo, biznesy robi się najlepiej z tymi, których lubimy.

WARSZTATY I WYKŁADY

Na górnym pokładzie, na świeżym powietrzu, będą odbywać się dla chętnych dwa warsztaty, dzięki którym totalnie się zrelaksujesz, poznasz sposoby na to, jak wzmocnić swoje zdrowie, piękno i witalność. Na koniec wykład motywacyjny, który doda Ci energii do działania.

KOLACJA Z IZABELĄ JAGOSZ

Zwieńczeniem dnia będzie kolacja w towarzystwie autorki bestsellerowej powieści „Uczulona na wino”. Gośćmi kolacji będą również Ekspertki prowadzące warsztaty – Marta Tymoszewicz oraz Patrycja Kondracka. Będzie to idealny czas, by spędzić fantastyczne chwile w gronie cudownych kobiet.

Zrób dla siebie coś dobrego. Weź udział w spotkaniu, zrelaksuj się i zainspiruj. Jest to zupełnie inna odsłona spotkań Czerwonej Szpilki, gdzie głównie nastawiamy się na luz, dbanie o siebie i relacje.

Statek pasażerski Wratislavia
spotykamy się przy przystani Wratislavia (przy bulwarze X. Dunikowskiego)

17.09.2017
15:30 – 22:00

90 minutowy rejs po Odrze
2 warsztaty
1 wykład
networking
kolacja

BILETY

79 zł

Cena zawiera udział w wydarzeniu w godzinach 15:30-19:00, a w tym:

 • Welcome drink na pokładzie
 • 90 minutowy rejs
 • Warsztaty
 • Inspirujące spotkanie z Izabelą Jagosz, autorką książki „Uczulona na wino”
 • Networking

149 zł

Cena promocyjna obowiązuje do 13 września.

BILET PRZYJACIÓŁKA

Cena zawiera udział w wydarzeniu w godzinach 15:30-19:00 dla dwóch osób, a w tym:

 • Welcome drink na pokładzie
 • 90 minutowy rejs
 • Warsztaty
 • Inspirujące spotkanie z Izabelą Jagosz, autorką książki „Uczulona na wino”
 • Networking

208 zł

BILET VIP WYPRZEDANY

Cena zawiera udział w całym wydarzeniu w godzinach 15:30-22:00, a w tym:

 • Welcome drink na pokładzie
 • 90 minutowy rejs
 • Warsztaty
 • Networking
 • Kolacja
 • Inspirujące spotkanie z Izabelą Jagosz, autorką książki „Uczulona na wino”
 • Książka „Uczulona na wino”

AGENDA

15:30 – Wchodzimy na pokład. Spotykamy się przy przystani Wratislavia (przy bulwarze X. Dunikowskiego).

16:00-17:30 – Ruszamy w rejs. Czas na networking, relaks, długie rozmowy…

17:30 – Mini warsztaty z Patrycją Kondracką i Martą Tymoszewicz

18:30 – Inspirująco-motywacyjne spotkanie z Izabelą Jagosz, autorką książki „Uczulona na wino”.

19:00/19:15 – kolacja z Czerwoną Szpilką

WARSZTATY I WYKŁAD POPROWADZĄ

Patrycja Kondracka
Patrycja Kondracka
Izabela Jagosz
Izabela Jagosz
Marta Tymoszewicz
Marta Tymoszewicz

PARTNERZY TEGO WYDARZENIA

cold-hawaii
betterware-logo
Blue Nature
media-elite
moda-i-ja
doba
be-art
alter-business
hrownia
qbusiness

SYLWETKI PRELEGENTÓW

PATRYCJA KONDRACKA

Patrycja Kondracka – doktorantka na Wydziale Fizjoterapii wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Autorka książki „Sekret Młodości – Facefitness” oraz Beauty-Coach. Jej misją jest upowszechnianie ekologicznego stylu życia i promowanie naturalnej metody walki ze zmarszczkami – Facefitness. Jest właścicielką firmy Ekomentor i Instytutu Facefitness. Prowadzi szkolenia z ekologicznego stylu życia. Od kilkunastu lat praktykuje gimnastykę twarzy, potwierdzając skuteczności tej metody. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje Facefintess oraz Beauty-Coach. Autorka publikuje również artykuły w portalach kobiecych: ekomama.pl, zwierciadlo.pl, ekobiety.pl. Napisała liczne artykuły m.in. do czasopism: Elle, E’stilo, Organic, Zwierciadło, Skarb, Farmacja i Ja. Wielokrotnie gościła w TVP Pytanie na Śniadanie oraz Dzień Dobry TVN.

IZABELA JAGOSZ

Posiada wiele umiejętności i zainteresowań. Nie boi się wyzwań. Ciągły ruch i zmiana motywują ją do działania. Pisze, śpiewa, szkoli, dzierga i projektuje, a na co dzień pracuje na stanowisku managera w międzynarodowej korporacji. Swoją zawodową karierę zaczynała jako dziennikarz-prezenter w lokalnej rozgłośni radiowej (tworzyła ją od podstaw z grupą dobrych znajomych). Równolegle pisała felietony, wywiady, wiersze i teksty piosenek. Naturalny dar od Boga, którym jest umiejętność mówienia przed każdym audytorium wykorzystała tworząc agencję reklamowo-eventową. Pracowała dla firm z branży motoryzacyjnej, kosmetycznej, budowlanej i piwowarskiej. Organizowała i prowadziła zarówno wielkie koncerty, jak i małe, kameralne imprezy.

Życiowe zawirowania rzucały ją w różne miejsca, stawiając na jej drodze różnych ludzi. Jedną z takich osób była Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi, która po przeczytaniu próbki tekstu powiedziała „musisz poznać moją matkę i pisać, pisać, pisać”. Tak postała debiutancka powieść „Uczulona na wino”, w której o sprawach ważnych, czasami bolesnych, o blaskach i cieniach życia zwyczajnej czterdziestolatki opowiedziała lekkim, dowcipnym językiem sprawiającym, że tę książkę się po prostu dobrze czyta. Zachęcona jej odbiorem przez czytelniczki i czytelników nie tylko z Polski, ale i z najdalszych zakątków świata, pisze kolejną historię pod roboczym tytułem „Buty na stole”.

MARTA TYMOSZEWICZ

Nazywam się Marta Tymoszewicz-Bednarz. Jestem pasjonatką życia i sportu. Prywatnie szczęśliwa i kochająca mama. Zawodowo – miłośniczka fitnessu, zwłaszcza bodyART oraz life coachingu.

Uwielbiam wyzwania i nie boję się realizować swoich marzeń. Wytrwale dążę do celu i nigdy się nie poddaję, bo wiem, że to ja mam wpływ na swoje życie. To ja podejmuję decyzje.

Na co dzień kieruję się dwoma maksymami – „żyj w zgodzie ze sobą” oraz „serce za serce”. Pierwsza przypomina mi o tym, żeby zawsze być autentyczną i prawdziwą w tym co robię. Druga mówi, że ile dobra dasz na zewnątrz, tyle do ciebie wróci. I ja w to wierzę!

KONTAKT

Imię

Adres email

Treść wiadomości

Akceptuję postanowienia regulaminu oraz polityki prywatności strony.

Udowodnij, że nie jesteś robotem wysyłającym spam*:

KONTAKT

Anna Wojciechowska
+48 790 444 534
 a.wojciechowska@czerwonaszpilka.pl

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT