PORADY NASZYCH EKSPERTÓW ZAWSZE POD RĘKĄ

NASZA WIEDZA

PRZEJDŹ DO CZYTANIA

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Renatą Frączkiewicz-Krzal

Od 26 lat związana ze sprzedażą i marketingiem, współwłaścicielka firmy działającej w pięciu krajach Europy, szkoleniowiec, autorka 15 programów szkoleniowych. Kobieta pełna pasji, wdzięku i charyzmy. Można opowiadać o niej godzinami. Specjalnie dla czytelników naszego bloga – wywiad z Renatą Frączkiewicz-Krzal.  

Czytaj dalej

Najlepsze książki na wakacje

Sezon urlopowy w pełni. Media społecznościowe aż pękają w szwach od kolejnych zdjęć z widokami plaż, gór, jezior. Jest to czas, kiedy każdy moment przeznaczamy na ładowanie wewnętrznych akumulatorów na łonie natury. Udajemy się w podróże małe i duże – hen daleko, w nieznane. Każdy weekend tak naprawdę jest idealny, by udać się w niezapomnianą wycieczkę życia. A co jest najlepszą przyjaciółką każdego wyjazdu? Książka oczywiście. Przedstawiamy nasze ulubione książki, które wzbogacą każdą podróż.

Czytaj dalej

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Agnieszką Kubasiak

Agnieszka Kubasiak jest niesamowicie otwartą, ciepłą i serdeczną kobietą, która po latach pracy w branży HR, zdecydowała się posłuchać głosu intuicji i rozpoczęła działalność na własną rękę. Pozwoliła, aby jej pasja w końcu znalazła się na pierwszym miejscu – dlatego dziś, pracując jako stylistka, pomaga ludziom odnaleźć swój unikatowy styl i naturalne piękno. Poznajcie kolejną bohaterkę serii „Kobiety i ich biznesy”.

Czytaj dalej

Czy Europejska Karta Ubezpieczeń Zdrowotnych zapewni Ci bezpieczny urlop?

Kilka dni temu czytałem artykuł odnoszący się do prognoz dla rynku turystycznego na zbliżający się sezon i wniosek jest jeden – czekają nas „gorące wakacje”. Gorące, bowiem branża turystyczna zapowiada ogromny wzrost i rekordowy sezon. Firma badawcza Nelson wskazuje, że aż 40% Polaków zwiększy wydatki konsumpcyjne, a Piotr Henicz, wiceprezes biura podróży Itaka wskazuje na ponad 40% wzrost sprzedaży oferty letniej względem ubiegłorocznego sezonu. Sam również uległem tej pokusie, bowiem w trakcie tegorocznego urlopu planuję kilkudniowy wyjazd.  Pewnie wielu z czytelników również już odlicza dni do swojego idealnego urlopu. Nie pozwólmy jednak, żeby wspaniały wypoczynek zakończył się ogromnym rachunkiem i wieloletnim zadłużeniem.

Czytaj dalej

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Barbarą Becellą-Maćkowiak

Oto kobieta, która zna klucz do ogrodu. Język roślin zna jak własną kieszeń, a jej miłość do natury zaowocowała założeniem własnej firmy KLUCZ do ogroduJest przykładem kobiety, która dała szansę swojemu marzeniu i po 17 latach postanowiła diametralnie odmienić swoje życie. Poznajcie kolejną bohaterkę serii „Kobiety i ich biznesy”. Przed Wami Barbara Becella-Maćkowiak.

Czytaj dalej

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Magdaleną Zachariasiewicz

Bohaterka kolejnego wywiadu z cyklu „Kobiety i ich biznesy” jest przykładem kobiety pełnej determinacji i wiary we własne marzenia, mimo wielu przeciwności losu. Na swoim przykładzie pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych i mimo niesprzyjających okoliczności oraz braku poparcia własnych wyborów wśród najbliższych udowadnia, że można i warto podążać ścieżką swoich marzeń. Poznajcie Magdalenę Zachariasiewicz, instruktorkę tańca, choreografkę oraz właścicielkę Klubu Tańca EXTRA, która za pomocą tańca pomaga wydobyć ludzkie, ukryte „ja”, a swoją postawą inspiruje do pracy nad sobą i walki o własne marzenia.

Czytaj dalej

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Reginą Bukowską

Regina Bukowska – niezwykle energetyczna kobieta,  która przepełniona jest pasją do tego, co robi. A na co dzień zajmuje się wydobywaniem naturalnego piękna za pomocą ubrań pod szyldem STYL Bukowska. O swojej pracy opowiada z niezwykłym zaangażowaniem, co sprawia, że możne jej słuchać i słuchać, bez cienia znudzenia. Nic więc dziwnego, że swoją wiedzą dzieli się nie tylko podczas sesji indywidualnych, ale również podczas zbiorowych warsztatów. Lubi dzielić się z innymi swoim śmiechem i pozytywną energią. Jej niezwykła osobowość w połączeniu z wiarą we własne możliwości oraz determinacją w prowadzeniu własnego biznesu sprawiła, że jest bohaterką kolejnego wywiadu z cyklu „Kobiety i ich biznesy”. Poznajcie Reginę! 

Czytaj dalej

Czyli szczęście to pojęcie względne

Zdarza się Wam mieć życzenie: „chcę być w końcu szczęśliwa”, bądź po różnorodnych wydarzeniach stwierdzać „teraz w końcu zacznę być szczęśliwa”? Pocieszę – jest Nas zdecydowanie więcej niż się wydaje. Pozornie takie myśli zdają się być naturalne, a nawet odbierane jako zaczątek pozytywnych czasów. Czy aby na pewno? Skoro „chcę” to znaczy, że teraz nie jestem, a skoro „teraz w końcu” to znaczy, że do tej pory nie byłam? Na usta ciśnie się krótkie – dlaczego? Czy rzeczywiście szczęście, zadowolenie tak trudno osiągnąć? Czy jest to luksus, na który tylko nieliczni mogą sobie pozwolić? Jeśli na te pytania odpowiedziałaś twierdząco  – NATYCHMIAST porzuć to myślenie!

Czytaj dalej

Bądź INSPIRACJĄ

Wiele z Nas ma swojego idola, uznaje czyjś autorytet, podziwia  kogoś. Dla jednych są to artyści dla innych wielkie umysły, persony działające na rzecz innych, a nawet najbliżsi: mamy, babcie. Budzą podziw i szacunek. Chcemy ich naśladować, przyjmując ścieżkę działania i postępowania. Nie ma  w tym nic złego, jeśli działa to na rzecz dobra i właściwych działań. Dlaczego jednak nie obrać równie pozytywnego i wartościowego kierunku. SAMA STAŃ SIĘ INSPIRACJĄ. Wydaje się dziwne i nierealne? Dlaczego?

Czytaj dalej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT