BLOG

Woman’s Power – to w nas, kobietach tkwi wielka siła!

Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI

Jaka jest silna kobieta? Niezależna, wrażliwa, znająca swoje wartości, zalety, a także… największe słabości! To taka, która uczy się na swoich błędach, brnie do przodu i nigdy się nie poddaje. Silna kobieta nie podkopuje dołków pod innymi kobietami, tylko motywuje i ciągnie je ze sobą w górę!

UDOSTĘPNIJ:

Personal branding, czyli jak budować swoją markę osobistą cz. I

CZERWONA SZPILKA RADZI

Reputacja ma niezwykłą wartość – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Marka osobista w biznesie bywa skuteczniejsza niż marka samego produktu. Budowaniem wizerunku marki zajmuje się personal branding, który jest kluczem do sukcesu.

UDOSTĘPNIJ:

Anja Sei – przekuj swój talent w sukces!

BUSINESS & LIFE

„Lecz czymże jest każdy ocean, jeśli nie morzem kropel?” – pytał David Mitchell w Atlasie chmur, a ja jako chemik z wykształcenia odpowiadam, że każdą kroplę da się podzielić na jeszcze mniejsze części. To małe czyny, decyzje, czasem myśli, prowadzą nas do wielkich działań i osiągnięć. I tak właśnie powstał mój Ocean.

UDOSTĘPNIJ:

Popularne kategorie

NEWSLETTER

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera będziesz jako pierwsza dowiadywała się o najbliższych wydarzeniach, dedykowanych promocjach i zniżkach czasowych. Dołącz już teraz!

NAJNOWSZE WPISY

Business & Life: Żaneta Kajs – Zasługujesz na to, by czuć się wyjątkowa
Kiedy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam bajki Disneya. Spełnione marzenia, szczęśliwe zakończenia i  postacie o  wyjątkowych mocach. Pragnęłam by moje życie było jak z bajki. Chciałam spełniać swoje marzenia. Być wyjątkowa… ​Trzy lata temu znalazłam się w trudnym i nieoczekiwanym momencie życia....
Komentarze: 0
Poznaj 4 skuteczne sposoby promocji lokalnego biznesu na Facebooku
Z poprzedniego artykułu dowiedziałaś się, jak ważną rolę w promocji małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw odgrywa Facebook. Tym razem poznasz, w jaki sposób Facebook może stać się narzędziem budującym świadomość Twojej marki oraz być źródłem pozyskiwania nowych klientów. Facebook powinien...
Komentarze: 0
Czerwona Szpilka w Mieście – drugie spotkanie przedsiębiorczych kobiet w tym roku za nami!
Weszłyśmy w nowy miesiąc z impetem – a to wszystko dzięki fantastycznym i przedsiębiorczym kobietom, z którymi miałyśmy przyjemność spędzić poranek podczas lutowego spotkania z cyklu „Czerwona Szpilka w Mieście”! Klimatyczne miejsce, dawka praktycznej wiedzy z dziedziny prawa w...
Komentarze: 0
Fanpage na Facebooku – dlaczego warto go mieć i od czego zacząć?
Posiadanie profilu firmowego (fanpage’a) na Facebooku to w dzisiejszych czasach must have każdej firmy.  Jeszcze do niedawna tylko niektóre miały własne strony internetowe i połączony z nią profil firmowy na Facebooku. Dziś wiele firm, zwłaszcza w branży gastronomicznej, rezygnuje ze strony www i...
Komentarze: 0
Przedsiębiorczynio, uważaj na przedawnienie Twoich roszczeń!
W ramach prowadzenia działalności gospodarczej, przedsiębiorca zawiera szereg różnego rodzaju umów, zarówno z konsumentami, jak i innymi przedsiębiorcami. Przeważająca część zawieranych umów przez przedsiębiorcę związana jest ze skonkretyzowanym profilem świadczonych przez niego usług bądź...
Komentarze: 0
To było prawdziwe WOW – I edycja warsztatów z Instagrama z Martą Kaczmarski za nami!
Ach, cóż to były za warsztaty! Było warsztatowo, inspirująco, praktycznie i baaardzo kobieco! Nawet szampan się znalazł! Potwierdzą to również nasi nowi Przyjaciele z Monko Coffee, którzy byli z nami cały dzień i wspierali nas swoją wiedzą i cennym doświadczeniem! Nasz ekspert – Marta...
Komentarze: 0

O CZERWONEJ SZPILCE

Społeczność, w której łączymy i wspieramy ambitne kobiety w drodze na szczyt

Kobieta w czerwonych szpilkach jest pewna siebie, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Uwielbia się wyróżniać i być u steru.Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą z najlepszych. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej.
Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – elitarna społeczność, w której przedsiębiorcze kobiety sukcesu mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.
Pomagamy właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu kompetencji. Szerzymy ideę work-life balance, która jest podstawą sukcesu i szczęśliwego życia.

Weź udział w naszych wydarzeniach

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON