BLOG

Woman’s Power – to w nas, kobietach tkwi wielka siła!

Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI

Jaka jest silna kobieta? Niezależna, wrażliwa, znająca swoje wartości, zalety, a także… największe słabości! To taka, która uczy się na swoich błędach, brnie do przodu i nigdy się nie poddaje. Silna kobieta nie podkopuje dołków pod innymi kobietami, tylko motywuje i ciągnie je ze sobą w górę!

UDOSTĘPNIJ:

Personal branding, czyli jak budować swoją markę osobistą cz. I

CZERWONA SZPILKA RADZI

Reputacja ma niezwykłą wartość – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Marka osobista w biznesie bywa skuteczniejsza niż marka samego produktu. Budowaniem wizerunku marki zajmuje się personal branding, który jest kluczem do sukcesu.

UDOSTĘPNIJ:

Anja Sei – przekuj swój talent w sukces!

BUSINESS & LIFE

„Lecz czymże jest każdy ocean, jeśli nie morzem kropel?” – pytał David Mitchell w Atlasie chmur, a ja jako chemik z wykształcenia odpowiadam, że każdą kroplę da się podzielić na jeszcze mniejsze części. To małe czyny, decyzje, czasem myśli, prowadzą nas do wielkich działań i osiągnięć. I tak właśnie powstał mój Ocean.

UDOSTĘPNIJ:

Popularne kategorie

NEWSLETTER

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki. Zapisz się na newsletter i otrzymaj 2 bilety na najbliższe spotkanie Czerwonej Szpilki w Mieście w cenie 1 ! Odbierz swój kupon rabatowy już teraz!

NAJNOWSZE WPISY

Ostatnie spotkanie z cyklu „Czerwona Szpilka w Mieście” w tym roku!
Wspaniały ekspert, niesamowita „Złota 5”,  networking, kobieca siła, smakowity poczęstunek oraz aromatyczna kawa – tak można opisać listopadowe, ostatnie spotkanie z cyklu „Czerwona Szpilka w Mieście”. Musiałyśmy naładować się duuużą dawką energii… bo kolejne...
Komentarze: 0
Business & Life: Luiza Staniec – nie pozwól, aby ktoś Cię krzywdził. Pamiętaj – zasługujesz na wszystko, co najlepsze
Uderzył Cię raz – uderzy ponownie. Nie wierz w jego obietnice i zapewnienia, że nigdy więcej tego nie zrobi. Zrobi. A Ty weź się w garść i zawalcz o swoje szczęście, dopóki nie jest za późno. Mnie uratowała miłość do córeczki i… muzyki!  Bicie, dręczenie psychiczne a także inne formy...
Komentarze: 0
Budowanie wizerunku marki za pomocą profesjonalnych zdjęć
Wizerunek odgrywa ważną rolę w prowadzeniu własnej firmy. Badania naukowe wykazują, że mamy tylko siedem sekund, by zrobić dobre pierwsze wrażenie. Obraz naszej działalności, jak i nas samych, kreuje naszą markę biznesową. Warto więc o niego odpowiednio zadbać za pomocą nowoczesnych zdjęć....
Komentarze: 0
Kobiety i ich biznesy – Anna Walenczak
Drugiej tak empatycznej, wrażliwej i silnej kobiety trzeba ze świecą szukać. Anna jest niezwykle przedsiębiorcza i pracowita. Uwielbia żyć odważnie i z pasją, realizując się prywatnie i zawodowo. Czas to dla niej największa wartość, dlatego stworzyła Easiness – nowoczesne usługi z zakresu...
Komentarze: 0
Kobiety i ich biznesy – wywiad z Joanną Olczyk
Kobieta Przedsiębiorcza w pełni znaczenia tego słowa – tak można nazwać Joannę Olczyk – kolejną bohaterkę naszego cyklu wywiadów. Na co dzień prowadzi firmę „Starlit”, w której, wraz ze swoim zespołem, pomaga klientom rozgryźć i dopilnować wypełnienia skomplikowanych obowiązków finansowych w ich...
Komentarze: 0
Czerwone Szpilki wkroczyły w nową erę – „Mrs. & Mr. Red – Koktajl emocji dla Niej i dla Niego”
Pyszne jedzenie, aromatyczne wino, klimatyczne miejsce, fantastyczni goście oraz… niesamowita energia! 27 września w AC Hotel by Marriott Wrocław odbył się event dla przedsiębiorców: „Mrs & Mrs. Red – Koktajl emocji dla Niej i dla Niego”. Wydarzenie to było niezwykłe z kilku powodów. Po...
Komentarze: 0

O CZERWONEJ SZPILCE

Społeczność, w której łączymy i wspieramy ambitne kobiety w drodze na szczyt

Kobieta w czerwonych szpilkach jest pewna siebie, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Uwielbia się wyróżniać i być u steru.Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą z najlepszych. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej.
Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – elitarna społeczność, w której przedsiębiorcze kobiety sukcesu mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.
Pomagamy właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu kompetencji. Szerzymy ideę work-life balance, która jest podstawą sukcesu i szczęśliwego życia.

Weź udział w naszych wydarzeniach

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w ekskluzywnym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON