PORADY NASZYCH EKSPERTÓW ZAWSZE POD RĘKĄ

NASZA WIEDZA

PRZEJDŹ DO CZYTANIA

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Ann&Kate Wedding Planners

Mówi się, aby żyć swoimi marzeniami. W teorii jest to bardzo proste, jednak w praktyce nie zawsze wychodzi. Tym bardziej, jeśli na co dzień ma się bardzo zajmującą pracę, która wymaga wiele energii i zaangażowania. A jednak są osoby, które potrafią udowodnić, że w każdym momencie życia można wprowadzić w życie coś, o czym marzyło się od dawna. Bez względu na wiek i wykonywany zawód można zdecydować się na krok, który pozwoli spełniać się w zupełnie innej branży. Takimi osobami są dziennikarka radiowo-telewizyjna Anna Matusiak-Rześniowiecka oraz działająca w mediach makijażystka Katarzyna Demale. Dziewczyny połączyły siły, wiedzę, doświadczenie oraz pasję i stworzyły agencję, która zajmuje się profesjonalnym planowaniem wesel. Co wpłynęło na ich decyzję? W jaki sposób udaje się im połączyć wszystkie obowiązki oraz skąd czerpią energię do działania?

Czytaj dalej

Każda zmiana ma swój początek…

Zdarza Ci się w wolnej  chwili, podczas spaceru czy w innym momencie, gdy twe myśli nie skupiają się na tu i teraz tylko wybiegają poza to co Cię otacza, snuć plany na temat tego, co chciałabyś osiągnąć, zmienić? Towarzyszy Ci wtedy wizja świetlanej, spełnionej przyszłości. Być może nawet nieświadomie w takim momencie uśmiechasz się i zatracasz, by po chwili ponownie wrócić do rzeczywistości, która daleka jest od ideału. Te momenty napawają Cię optymizmem, nadzieją i energią. Niestety w dalszym ciągu bardzo wiele osób pozostaje tylko w sferze marzeń o tym, co tak naprawdę w większości mogłoby stać się czymś realnym i namacalnym. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta. Ze strachu przed zmianą, czyli tym, co nieznane i niepewne.

Czytaj dalej

Koniec lata. Jak przygotować organizm do jesieni i zimy?

Wraz z nadchodzącym sezonem jesienno-zimowym znacząco wzrasta ilość zachorowań na grypę i paragrypę. W roku 2012 w Polsce na 100 000 osób odnotowano dwieście trzynaście zachorowań, w 2013 dwieście pięćdziesiąt trzy, w 2014 trzysta osiemdziesiąt osiem, a w roku 2015 aż czterysta dziewięć takich przypadków. Można zatem zauważyć, że ilość zachorowań nie maleje, ale znacząco wzrasta. Czym jest to spowodowane?

Czytaj dalej

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Joanną Zielińską

Kobieta z sercem na dłoni. Pełna pasji i energii, by spełniać się zarówno biznesowo, jak i prywatnie. Na co dzień pomaga kobietom, które przechodzą przez ciężki etap życia – podczas rozwodu. W jaki sposób to robi? Skąd czerpie siłę na wszystkie swoje aktywności oraz jaką wskazówkę chce przekazać innym kobietom? Odpowiedzi ukryte są w najnowszym wywiadzie z cyklu „Kobiety i ich biznesy”.

Czytaj dalej

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Iloną Adamską

Uosobienie przedsiębiorczości. Wulkan energii. Profesjonalizm w każdym calu. Oto w skrócie Ilona Adamska – redaktor naczelna  i wydawca magazynu Law Business Quality oraz czterech portali internetowych. Właścicielka agencji eventowej oraz PR. Kobieta inspirująca, która chętnie wspiera inne kobiety w realizacji ich celów. W wyjątkowym wywiadzie dla Czerwonej Szpilki opowiada, skąd czerpie energię do działania oraz dlaczego nie czuje się kobietą sukcesu.

Czytaj dalej

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Renatą Frączkiewicz-Krzal

Od 26 lat związana ze sprzedażą i marketingiem, współwłaścicielka firmy działającej w pięciu krajach Europy, szkoleniowiec, autorka 15 programów szkoleniowych. Kobieta pełna pasji, wdzięku i charyzmy. Można opowiadać o niej godzinami. Specjalnie dla czytelników naszego bloga – wywiad z Renatą Frączkiewicz-Krzal.  

Czytaj dalej

Najlepsze książki na wakacje

Sezon urlopowy w pełni. Media społecznościowe aż pękają w szwach od kolejnych zdjęć z widokami plaż, gór, jezior. Jest to czas, kiedy każdy moment przeznaczamy na ładowanie wewnętrznych akumulatorów na łonie natury. Udajemy się w podróże małe i duże – hen daleko, w nieznane. Każdy weekend tak naprawdę jest idealny, by udać się w niezapomnianą wycieczkę życia. A co jest najlepszą przyjaciółką każdego wyjazdu? Książka oczywiście. Przedstawiamy nasze ulubione książki, które wzbogacą każdą podróż.

Czytaj dalej

Kobiety i ich biznesy – wywiad z Agnieszką Kubasiak

Agnieszka Kubasiak jest niesamowicie otwartą, ciepłą i serdeczną kobietą, która po latach pracy w branży HR, zdecydowała się posłuchać głosu intuicji i rozpoczęła działalność na własną rękę. Pozwoliła, aby jej pasja w końcu znalazła się na pierwszym miejscu – dlatego dziś, pracując jako stylistka, pomaga ludziom odnaleźć swój unikatowy styl i naturalne piękno. Poznajcie kolejną bohaterkę serii „Kobiety i ich biznesy”.

Czytaj dalej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT