BLOG

Woman’s Power – to w nas, kobietach tkwi wielka siła!

Z ŻYCIA CZERWONEJ SZPILKI

Jaka jest silna kobieta? Niezależna, wrażliwa, znająca swoje wartości, zalety, a także… największe słabości! To taka, która uczy się na swoich błędach, brnie do przodu i nigdy się nie poddaje. Silna kobieta nie podkopuje dołków pod innymi kobietami, tylko motywuje i ciągnie je ze sobą w górę!

UDOSTĘPNIJ:

Personal branding, czyli jak budować swoją markę osobistą cz. I

CZERWONA SZPILKA RADZI

Reputacja ma niezwykłą wartość – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Marka osobista w biznesie bywa skuteczniejsza niż marka samego produktu. Budowaniem wizerunku marki zajmuje się personal branding, który jest kluczem do sukcesu.

UDOSTĘPNIJ:

Anja Sei – przekuj swój talent w sukces!

BUSINESS & LIFE

„Lecz czymże jest każdy ocean, jeśli nie morzem kropel?” – pytał David Mitchell w Atlasie chmur, a ja jako chemik z wykształcenia odpowiadam, że każdą kroplę da się podzielić na jeszcze mniejsze części. To małe czyny, decyzje, czasem myśli, prowadzą nas do wielkich działań i osiągnięć. I tak właśnie powstał mój Ocean.

UDOSTĘPNIJ:

Popularne kategorie

NEWSLETTER

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki. Zapisz się na newsletter i otrzymaj 2 bilety na najbliższe spotkanie Czerwonej Szpilki w Mieście w cenie 1 ! Odbierz swój kupon rabatowy już teraz!

NAJNOWSZE WPISY

Czerwona Szpilka wraca w wielkim stylu!
Ostatnie 3 miesiące były dla Czerwonej Szpilki niezwykle intensywne i pracowite. Chciałyśmy, aby nasz wizerunek idealnie odzwierciedlał kobiecość, siłę oraz power, który drzemie w każdej z nas! Zależało nam, aby nasza strona www oraz social media współgrały z wydarzeniami, które dla Was...
Komentarze: 0
Personal branding, czyli jak budować swoją markę osobistą cz. I
Reputacja ma niezwykłą wartość – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Coraz częściej zdarza się, że potencjalni klienci, partnerzy biznesowi czy pracodawcy decydują się na Ciebie, nie tylko na podstawie oferty czy reklamy, którą im wysłałaś, ale również na bazie informacji – opinii...
Komentarze: 0
Justyna Zalewska – wzmocnij wizerunek swojej firmy przy pomocy działań CSR
Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (z ang. corporate social responsibility) z roku na rok zyskują na popularności. Firmy chętnie chwalą się praktykami z zakresu CSR, ponieważ wzmacniają oraz ocieplają one wizerunek marki. Pomaganie się po prostu opłaca :)W warunkach rosnącej...
Komentarze: 0
Woman’s Power – to w nas, kobietach tkwi wielka siła!
Jaka jest silna kobieta? Niezależna, wrażliwa, znająca swoje wartości, zalety, a także… największe słabości! To taka, która uczy się na swoich błędach, brnie do przodu i nigdy się nie poddaje. Silna kobieta nie podkopuje dołków pod innymi kobietami, tylko motywuje i ciągnie je ze sobą w górę!...
Komentarze: 0
Business & Life: Anja Sei – przekuj swój talent w sukces!
„Lecz czymże jest każdy ocean, jeśli nie morzem kropel?” – pytał David Mitchell w Atlasie chmur, a ja jako chemik z wykształcenia odpowiadam, że każdą kroplę da się podzielić na jeszcze mniejsze części, docierając aż do tych niewidzialnych dla ludzkiego oka i niezbadanych nawet dla...
Komentarze: 0
Budowanie wizerunku marki za pomocą profesjonalnych zdjęć
Wizerunek odgrywa ważną rolę w prowadzeniu własnej firmy. Badania naukowe wykazują, że mamy tylko siedem sekund, by zrobić dobre pierwsze wrażenie. Obraz naszej działalności, jak i nas samych, kreuje naszą markę biznesową. Warto więc o niego odpowiednio zadbać za pomocą nowoczesnych zdjęć....
Komentarze: 0

O CZERWONEJ SZPILCE

Społeczność, w której łączymy i wspieramy ambitne kobiety w drodze na szczyt

Kobieta w czerwonych szpilkach jest pewna siebie, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Uwielbia się wyróżniać i być u steru.Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą z najlepszych. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej.
Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – elitarna społeczność, w której przedsiębiorcze kobiety sukcesu mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.
Pomagamy właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu kompetencji. Szerzymy ideę work-life balance, która jest podstawą sukcesu i szczęśliwego życia.

Weź udział w naszych wydarzeniach

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w ekskluzywnym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON